سه شنبه, 31 شهریور 780 03:48
این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)

لطفا به این صفحه امتیاز دهید.

نقشه آنلاین مشهد

 

سلام عرض می کنم خدمت همراهان گرامی مخصوصا عزیزانی که قصد تشرف به مشهد مقدس و پابوسی حضرت ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف تحیه و الثناء را دارند.

همان طور که مستحضراید به همراه داشتن نقشه یکی از ارکان سفر هموشمندانه می باشد ما سابقا مطالب کاربردی سفر به مشهد مقدس را به صورت تفصیلی و کامل در نرم افزار مدیر همراه عتبات برای شما عزیزان شرح داده ایم که می توانید آن را هم اکنون از اینجا دانلود بفرمائید.

 

اما به همراه داشتن نقشه می تواند شما را در

برنامه ریزی بهتره و صرفه جویی در وقت و هزینه یاری رساند برای همین اقدام به تدوین و تهیه نقشه آنلاین مشهد با جزئیات کامل نمودیم تا مکملی برای نرم افزار اندرویدی ما و نقشه های آفلاین مشهد موجود در نرم افزار باشد.

این نقشه با صرف وقت قابل توجهی تهیه و آماده شده است و امیدواریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید.

این نقشه با راهنمایی ها و نیازهای شما زائر گرامی قابل بروز رسانی و ارتقاء می باشد فلذا اگر در هر موردی احساس نیاز فرمودید در بخش نظرات همین قسمت درج بفرمائید تا در نقشه اعمال شود.

البته شهرداری مشهد اقدام به تولید نرم افزار بسیار کاربردی و مفیدی نموده است که شما را در استفاده از خطوط اتوبوس رانی و مینی بوس رانی و همین طور مترو یاری می رساند.

 

بنده که خودم اهل مشهد و سالها ساکن در این شهرهستم از این برنامه کاربردی و مفید استفاده می نمایم.

اگر قصد تشرف به مشهد مقدس را دارید اکیدا توصیه می شوند:

نرم افزار مدیر همراه عتبات و همچنین برنامه تولید شده توسط شهرداری مشهدبه نام  نرم افزار نقشه همراه مشهد را دانلود بفرمایید.

 

مشاهده نقشه مشهد 

جهت مشاهده نقشه کلیک بفرمائید.

  

آخرین ویرایش در شنبه, 22 بهمن 1401 13:18

نظر دادن

لطفا در بخش نشانی وبگاه چیزی ننویسید و فقط بخش نام و پست الکترونیکی را تکمیل فرمائید.