ضریح امام جواد و امام کاظم علیهما السلام (1)

 

ضریح امام جواد و امام کاظم علیهما السلام

  

پخش زنده ضریح مطهر امام کاظم و امام جواد علیهما السلام

 سایر حرم ها 

 

خدمت همه بازدیدکنندگان و اعضای محترم سایت ضریح سلام عرض می کنم.
در این قسمت تصمیم گرفتیم پخش زنده حرم مطهر امام کاظم و امام جواد علیهما السلام را برای شما عزیزان قرار بدهیم.

مستدعی است جهت استفاده از پخش مستقیم ضریح حرم مطهر به ساعت پخش زنده توجه بفرمایید.

یکی از اهداف ما برای راه اندازی پخش زنده و مستقیم حرم مطهر امام جواد و امام کاظم علیهما السلام این بوده است که عزیزانی که به هر دلیل امکان سفر به کاظمین برایشان مقدور نیست بتوانند به وسیله اینترنت به تماشای ضریح مطهر حرم امام کاظم و امام جواد علیهما السلام در کاظمین عراق بنشیند.

در گذشته اگر زیارت از راه دور منحصر در توجه قلبی و یا خواندن دعای مخصوص بود اما در این دوران به واسطه پیشرفت علم و تکنولوژی راه دیگری برای زیارت از راه دور برای ما فراهم شده است.

و آن تماشای حرم مطهر و یا ضریح منور معصومین علیهم السلام از طریق اینترنت می باشد ما پخش زنده حرم های مطهر را در این سایت قرارداده ایم


ما پخش زنده ضریح امام رضا علیه السلام پخش زنده حرم امام حسین علیه السلام پخش زنده حضرت عباس علیه السلام و پخش زنده حرم امام علی علیه السلام و… را برای شما خوبان در سایت ضریح فراهم نموده ابم.

شما عزیزان می‌توانید هر هفته یا هر روز به سایت ضریح تشریف بیاورید و از خدمات آن استفاده نمایید.

با توجه به اینکه سایت ضریح در پخش زنده و مستقیم حرم ها و ضریح مطهر به عنوان واسطه عمل میکند اگر قطعی پخش زنده را مشاهده فرمایید این ایراد از سرور های اصلی وعموماً مقطعی می باشد.


البته برخی از حرم های مطهر پخش مستقیم زنده آنها محدود به چند ساعت خاص در شبانه روز می باشد.

 


جهت عضویت تنها کافی است ایمیل خود را در این قسمت وارد نمایید..

در پایان از همه شما عزیزان که به سایت ضریح وپخش زنده حرم مطهر امام کاظم و امام جواد علیهما السلام تشریف آوردبد صمیمانه تشکر می کنیم.
در صورت تمایل می‌توانید از بخش نظرات در پایین همین صفحه دل نوشته های خود را برای امامین جوادین امام جواد امام کاظم علیهما السلام برای ما ما بنویسید.

 

 

 

جهت عضویت تنها کافی است ایمیل خود را در این قسمت وارد نمایید..